N02BE — Parasetamol

Sinir Sistemi › Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) › NONNARKOTİK ANALJEZİKLER › Anilidler › Parasetamol. Bu sınıfta 195 ürün ve 19 etkin madde kayıtlı.

Sınıflandırmadaki yeri

KademeAd
1. kademeSinir Sistemi
2. kademeAğrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik)
3. kademeNONNARKOTİK ANALJEZİKLER
4. kademeAnilidler
5. kademeParasetamol

Bu sınıftaki etkin maddeler

Kardeş sınıflar (N02B altında)

Ürünler

195 ürün · 1–50 arası
ÜrünEtkin maddeATC FirmaBirim Kutu
A-FERIN ZERO 120 mg/5 ml pediatrik şurup Parasetamol N02BE01 Hüsnü Arsan 0,79 ₺ 118,32 ₺
A-FERIN ZERO 6 PLUS 250 mg/5 ml oral süspansiyon (150 ml) Parasetamol N02BE01 Hüsnü Arsan 0,91 ₺ 136,53 ₺
A-PER 10 mg/ml I.V. infüzyonluk çözelti (12 flakon) Parasetamol N02BE01 Aroma 79,94 ₺ 959,27 ₺
A-PER şurup 120 mg 150 ml Parasetamol N02BE01 Aroma 1,50 ₺ 150,19 ₺
BABINOKS pediatrik 120mg/5ml 150ml ELIKSIR Parasetamol N02BE01 Sistaş — —
BERKO-SETAMOL 120 mg 100 ml şurup Parasetamol N02BE01 Berko — —
BERKO-SETAMOL 120 mg 150 ml şurup Parasetamol N02BE01 Berko — —
BERKO-SETAMOL 500 mg 20 tablet Parasetamol N02BE01 Berko — —
BERKO-SETAMOL PLUS 250 mg/5 ml oral süspansiyon (150 ml) Parasetamol N02BE01 Berko — —
CALPOL 120 mg 150 ml süspansiyon Parasetamol N02BE01 Glaxo Smith Kl 1,40 ₺ 209,98 ₺
CALPOL-6 PLUS 250 mg/5 ml 150 ml şurup Parasetamol N02BE01 Glaxo Smith Kl 1,53 ₺ 229,75 ₺
CALPOSET 120 mg/5 ml pediatrik şurup (150 ml) Parasetamol N02BE01 Pharma Plant 150,19 ₺ 150,19 ₺
EFPA 10 efervesan tablet Parasetamol N02BE01 Adeka — —
EKIPARADOL 10 mg/ml IV infüzyonluk çözelti Parasetamol N02BE01 Tüm-Ekip 61,05 ₺ 732,65 ₺
GERALGINE-P 120 mg/5 ml 150 ml Parasetamol N02BE01 Münir Şahin — —
GERALGINE-P 120 mg/5 ml 150 ml { Biofarma } Parasetamol N02BE01 Biofarma 1,00 ₺ 149,66 ₺
GRIPIN BEBE 120 mg/5 ml 100 ml şurup Parasetamol N02BE01 Gripin 0,72 ₺ 72,36 ₺
GRIPIN BEBE 120 mg/5 ml 150 ml şurup Parasetamol N02BE01 Gripin 1,63 ₺ 244,36 ₺
KALMET 500 mg 20 tablet Parasetamol N02BE01 Lafar — —
KIDMOL 120 mg/5 ml oral süspansiyon (150 ml şişe) Parasetamol N02BE01 Rdc 0,75 ₺ 112,64 ₺
KIDMOL 250 mg / 5 ml oral süspansiyon (150 ml) Parasetamol N02BE01 Rdc 1,02 ₺ 152,62 ₺
MEDASET 650 mg 20 tablet Parasetamol N02BE01 Koçak Farma — —
MIHAMOL 500 mg 20 tablet Parasetamol N02BE01 Pharmacti — —
MINAFEN 120 mg 100 CC şurup Parasetamol N02BE01 Drogsan — —
MINAFEN 120 mg 150 CC şurup Parasetamol N02BE01 Drogsan 1,02 ₺ 152,62 ₺
MINAMOL 120 mg/5 ml oral süspansiyon 150 ml Parasetamol N02BE01 Humanis Sağlık 0,97 ₺ 145,96 ₺
MINAMOL PLUS 250 mg/5 ml oral süspansiyon 150 ml Parasetamol N02BE01 Humanis Sağlık 0,95 ₺ 142,71 ₺
MINOPAR 120 mg/5 ml şurup (150 ml) Parasetamol N02BE01 Berat Beran 0,60 ₺ 89,58 ₺
MINOPAR 500 mg tablet 30 tablet Parasetamol N02BE01 Berat Beran 3,51 ₺ 105,21 ₺
MINOPAR PLUS 250 mg/5 ml pediyatrik oral süspansiyon (150 ml) Parasetamol N02BE01 Berat Beran 0,91 ₺ 137,11 ₺
MINOSET 150mg/5 ml 100 ml pediatrik şurup Parasetamol N02BE01 Bayer Türk 1,07 ₺ 106,62 ₺
MINOSET 500 mg 20 tablet {8699546015597} Parasetamol N02BE01 Bayer Türk 3,74 ₺ 74,86 ₺
MULTIFLEX PARASEL 10 mg/ml IV infüzyon için çözelti (100 ml) Parasetamol N02BE01 Magna Pharma — —
MULTIFLEX PARASEL 10 mg/ml IV infüzyon için çözelti (12 adet) Parasetamol N02BE01 Magna Pharma 56,80 ₺ 681,58 ₺
PANADOL 500 mg 24 film tablet Parasetamol N02BE01 — 3,73 ₺ 89,44 ₺
PANADOL 500 mg 24 film tablet { 8699522091027 } Parasetamol N02BE01 Glaxo Smith Kl — —
PANADOL 500 mg 24 film tablet { GSK } Parasetamol N02BE01 Glaxo Smith Kl — —
PANADOL ACTIFAST 500 mg 20 film tablet Parasetamol N02BE01 Glaxo Smith Kl — —
PARA-COLD 120 mg/5 ml 100 ml şurup Parasetamol N02BE01 Keymen — —
PARA-COLD 120 mg/5 ml 100 ml şurup { Helba } Parasetamol N02BE01 Helba — —
PARACEROL 10 mg/ml IV infüzyon için çözelti içeren 100 ml 12 flakon Parasetamol N02BE01 Polifarma 126,40 ₺ 1.516,74 ₺
PARACET JUNIOR 160 mg 20 tablet Parasetamol N02BE01 Gripin 3,16 ₺ 63,28 ₺
PARACETAMOL PED.120 mg/5 ml150 ml şurup Parasetamol N02BE01 Saba — —
PARANOX 120 mg/5 ml pediyatrik şurup 150 ml Parasetamol N02BE01 Sanofi Sağlık — —
PARANOX 120 mg/5 ml pediyatrik şurup 150 ml Parasetamol N02BE01 Opella Healthc 0,50 ₺ 75,28 ₺
PARANOX 120 mg/5 ml pediyatrik şurup 150 ml Parasetamol N02BE01 — 0,50 ₺ 75,28 ₺
PARANOX 500 mg 20 tablet {Sanofi} Parasetamol N02BE01 Sanofi Sağlık — —
PARANOX FORT 240 mg 10 supozituar Parasetamol N02BE01 Sanofi Sağlık — —
PARANOX S 120 mg 10 supozituar Parasetamol N02BE01 Sanofi Sağlık 4,52 ₺ 45,19 ₺
PARANOX S 120 mg 10 suppozituar Parasetamol N02BE01 — 9,19 ₺ 91,90 ₺

ATC kodu nedir?

ATC (anatomik-terapötik-kimyasal) sınıflandırması ilaçları etkiledikleri organ sistemine ve tedavi amacına göre beş kademede gruplar. Aynı ATC kodunu paylaşan ürünler genellikle birbirinin eş değeri sayılır; ancak eş değerlik kararı doz, form ve biyoyararlanıma da bağlıdır.

Uyarı: Sınıflandırma bilgisi kaynak veriden alınmıştır. Aynı sınıfta yer almak, ilaçların birbirinin yerine kullanılabileceği anlamına gelmez.