Pirosal 20 Tablet muadili ilaçlar

PIROSAL 20 tablet ile aynı etkin maddeyi (Parasetamol + Kafein + Kodein Fosfat) içeren 85 ürün var.

85Muadil ürün
36Fiyatı yayımlanmış
—Bu ürünün fiyatı
13,33 ₺En düşük muadil

Eş değer ilaç ne demek?

Eş değer (muadil) ilaç, aynı etkin maddeyi aynı dozda içeren ve aynı yolla kullanılan üründür. Eş değerlik, ürünlerin vücutta benzer davranması (biyoeşdeğerlik) esasına dayanır. Marka farklı olsa da tedavi etkisi eşdeğer kabul edilir; yardımcı maddeler farklı olabilir, bu yüzden alerjisi olanlar dikkat etmelidir.

Değişim kararı size ait değil: Eczacınız eş değer ürünle değişim yapabilir; ancak dar terapötik aralıklı ilaçlarda (kan sulandırıcı, tiroid, antiepileptik gibi) marka değişimi hekim onayı gerektirir.

Muadil ürünler ve fiyatları

ÜrünFirma Birim fiyat Kutu fiyatıFark
PIROSAL 20 tablet görüntülenen Saba — — —
GRIPIN 1 KASE Gripin 13,33 ₺ 13,33 ₺ —
DERMAN 1 KASE Gripin 15,06 ₺ 15,06 ₺ —
VERMIDON 500 mg 20 tablet (aktarılmadı) Sandoz — 54,28 ₺ —
ALJIL 20 tablet Recordati 3,24 ₺ 64,88 ₺ —
TYLOL PLUS 20 tablet Nobel 3,75 ₺ 75,05 ₺ —
GRIPAL 10 tablet Gripin 7,59 ₺ 75,87 ₺ —
DEXPADU 25 mg /500 mg 20 film kaplı tablet (aktarılmadı) Celtis — 87,83 ₺ —
PARAMIDON 500 mg 30 tablet (aktarılmadı) Sandoz — 88,13 ₺ —
REMIDON 20 tablet Deva 4,53 ₺ 90,67 ₺ —
GRIPIN 8 kapsül Gripin 12,07 ₺ 96,57 ₺ —
VERMIDON 500 mg 30 tablet Sandoz 3,34 ₺ 100,16 ₺ —
PANADOL EXTRA 500 mg 24 film tablet (aktarılmadı) Yeni Firma [ Bil — 100,60 ₺ —
PANADOL EXTRA 500 mg /65 mg film tablet (aktarılmadı) Yeni Firma [ Bil — 100,60 ₺ —
GERALGINE-P 20 tablet (aktarılmadı) Biofarma — 105,98 ₺ —
GRIPIN 24 kapsül (aktarılmadı) Gripin — 123,59 ₺ —
PANALGINE 30 tablet Atabay 4,35 ₺ 130,44 ₺ —
DEXAPHEN 25 mg /500 mg film kaplı tablet (20 tablet (aktarılmadı) Berat Beran — 130,53 ₺ —
ASEKET 25/500 mg 20 film tablet (aktarılmadı) Berko — 131,62 ₺ —
GERALGINE-K 20 tablet (aktarılmadı) Biofarma — 133,89 ₺ —
A-FERIN 300 mg 30 kapsül Hüsnü Arsan 4,85 ₺ 145,61 ₺ —
AFEBRYL 16 efervesan tablet (aktarılmadı) Galepharma Medik — 152,62 ₺ —
DOLADAMON 10 mg 20 draje (aktarılmadı) MENARİNİ — 152,62 ₺ —
PARANOX TRIPLE 250 mg/250 mg/50 mg tablet (20 tablet) (aktarılmadı) Avixa — 152,64 ₺ —
GRIPAL 20 tablet (aktarılmadı) Gripin — 153,44 ₺ —
DEXPADU 50 mg /500 mg 30 film kaplı tablet (aktarılmadı) Celtis — 178,31 ₺ —
MULTICOLD 200/250/50 mg 20 efervesan tablet Neutec 9,37 ₺ 187,34 ₺ —
PARAPLUS 200 mg/250 mg/50 mg efervesan tablet (20 tablet) (aktarılmadı) Celtis — 190,97 ₺ —
DEXPASS 25/300 mg film kaplı tablet (20 tablet) Neutec 9,70 ₺ 194,04 ₺ —
DEXPASS 25/300 mg efervesan tablet Neutec 9,70 ₺ 194,04 ₺ —
DEXPASS 50/300 mg efervesan tablet Neutec 11,94 ₺ 238,83 ₺ —
DEXPASS 50/300 mg 20 film kaplı tablet Neutec 11,94 ₺ 238,83 ₺ —
VERMIDON PLUS 30 tablet (aktarılmadı) Sandoz — 620,55 ₺ —
MINOSET PLUS 30 tablet (aktarılmadı) Bayer Türk — 620,55 ₺ —
PAROL PLUS 30 tablet Atabay 20,69 ₺ 620,55 ₺ —
MINAMOL PLUS 30 tablet Humanis Sağlık A 20,69 ₺ 620,55 ₺ —
ATADOR 250 mg/150 mg/50 mg tablet (30 tablet) (aktarılmadı) Humanis Sağlık A — 620,55 ₺ —
DEXPAS 25/300 mg 20 efervesan tablet Neutec — — —
MINOSET PLUS 20 tablet (aktarılmadı) Bayer Türk — — —
DEXPAS 25/300 mg 30 efervesan tablet Neutec — — —
DEXPAS 50/300 mg 20 efervesan tablet (aktarılmadı) Mentis — — —
NOVALDON 30 tablet (aktarılmadı) Terra — — —
DEXPASS 25/300 mg efervesan tablet Neutec — — —
EXCEDRIN 24 film tablet Novartis Sağlık — — —
PARANOX 120+15 mg 10 supozituar Sanofi Sağlık Ür — — —
PARANOX TRIPLE 250 mg/ 250 mg/50 mg tablet (20 tablet) (aktarılmadı) Opella Healthcar — — —
DARVOLIN 500 mg 20 tablet (aktarılmadı) Zentiva Sağlık Ü — — —
RECOSIDE 4 mg/500 mg 20 tablet Ali Raif — — —
DEXPADUO 25/300 mg 20 film kaplı tablet Neutec — — —
INDEXPA 75/300 mg 10 film kaplı tablet (aktarılmadı) Vitalis — — —
THOMAPYRIN 20 tablet Boehringer Ingel — — —
DEXPADUO 50/300 mg 20 film kaplı tablet Neutec — — —
MEDAFEIN 20 tablet Koçak Farma — — —
DEXPAS 25/300 mg 30 efervesan tablet (aktarılmadı) Mentis — — —
DEXPAS 50/300 mg 20 efervesan tablet Neutec — — —
NOPAIN PLUS 20 tablet Casel — — —
DEXPAS 50/300 mg 30 efervesan tablet Neutec — — —
PAMACET 500 mg/25mg/15 mg film kaplı tablet (40 tablet) (aktarılmadı) Berko — — —
ADAFEN 30 tablet Akdeniz — — —
PANALGINE 300 mg 20 tablet Atabay — — —
A-FERIN HOT 10 poşet (aktarılmadı) Hüsnü Arsan — — —
PARANOX COLD pediatrik 100 ml şurup Sanofi Sağlık Ür — — —
GERALGINE-P 20 tablet Münir Şahin — — —
GRIPALJIN 1 KASE Pharma Plant — — —
GRIPIN 4 kapsül Gripin — — —
DEXPADUO 25/500 mg 20 film KAAPLI tablet (aktarılmadı) Celtis — — —
KATALJIN-P tablet (20 tablet) (aktarılmadı) Acon — — —
TEMSALJIN 500 mg 20 tablet (aktarılmadı) Osel — — —
DEXPADUO 50/500 mg 30 film kaplı tablet (aktarılmadı) Celtis — — —
DEXPAS 25/300 mg 20 efervesan tablet (aktarılmadı) Mentis — — —
MULTICOLD 200/250/50 mg 30 efervesan tablet Neutec — — —
DEXPAS 50/300 mg 30 efervesan tablet (aktarılmadı) Mentis — — —
NOVALDON 20 tablet Terra — — —
PAMACET 500 mg/25mg/15 mg film kaplı tablet (24 tablet) (aktarılmadı) Berko — — —
DEXPASS 50/300 mg efervesan tablet Neutec — — —
PANADOL EXTRA 500 mg 24 film tablet (aktarılmadı) Glaxo Smith Klin — — —
ALJIL 20 tablet Recordati — — —
GERALGINE-K 20 tablet Münir Şahin — — —
PARANOX PLUS 20 tablet Sanofi Sağlık Ür — — —
PARANOX TRIPLE 20 tablet Sanofi Sağlık Ür — — —
PERALJIN 20 tablet Aroma — — —
DEXPADUO 25/300 mg 20 film kaplı tablet (aktarılmadı) Celtis — — —
SETAKAF 500 mg 20 tablet (aktarılmadı) Kurtsan — — —
DEXPADUO 50/300 mg 20 film kaplı tablet (aktarılmadı) Celtis — — —
LORNOPAR 8/300 mg 20 efervesan tablet (aktarılmadı) Celtis — — —
TERMALGINE PLUS 500 mg 20 tablet (aktarılmadı) Novartis Sağlık — — —

Fiyatlar TİTCK listelerinden alınmıştır. Ambalaj boyutu farklı olan ürünlerde birim fiyat karşılaştırması daha doğrudur.

Aynı etkin maddenin farklı formları

ÜrünDozForm Fiyat
GERALGINE-K 20 tablet { Biofarma } 500+30+10 MG Tablet 133,89 ₺
A-FERIN 300 mg 30 kapsül 300 MG Kapsül 145,61 ₺
GERALGINE-K 20 tablet { Münir Şahin } 500+30+10 MG — —
TEMSALJIN 500 mg 20 tablet 500 MG — —

← Pirosal 20 Tablet ürün sayfası Etkin madde sayfası

Uyarı: Eş değer listesi kaynak veriden alınmıştır. İlaç değişimi için eczacınıza veya hekiminize danışın; kendi başınıza marka değiştirmeyin.