Paranox Triple muadili ilaçlar

PARANOX TRIPLE 250 mg/250 mg/50 mg tablet (20 tablet) ile aynı etkin maddeyi (Kafein parasetamol asetilsalisilik Asit) içeren 84 ürün var. En düşük fiyatlı muadile geçildiğinde fark 139,31 ₺.

84Muadil ürün
35Fiyatı yayımlanmış
152,64 ₺Bu ürünün fiyatı
13,33 ₺En düşük muadil

Eş değer ilaç ne demek?

Eş değer (muadil) ilaç, aynı etkin maddeyi aynı dozda içeren ve aynı yolla kullanılan üründür. Eş değerlik, ürünlerin vücutta benzer davranması (biyoeşdeğerlik) esasına dayanır. Marka farklı olsa da tedavi etkisi eşdeğer kabul edilir; yardımcı maddeler farklı olabilir, bu yüzden alerjisi olanlar dikkat etmelidir.

Değişim kararı size ait değil: Eczacınız eş değer ürünle değişim yapabilir; ancak dar terapötik aralıklı ilaçlarda (kan sulandırıcı, tiroid, antiepileptik gibi) marka değişimi hekim onayı gerektirir.

Muadil ürünler ve fiyatları

ÜrünFirma Birim fiyat Kutu fiyatıFark
PARANOX TRIPLE 250 mg/250 mg/50 mg tablet (20 tablet) görüntülenen — 7,63 ₺ 152,64 ₺ —
GRIPIN 1 KASE Gripin 13,33 ₺ 13,33 ₺ -139,31
DERMAN 1 KASE Gripin 15,06 ₺ 15,06 ₺ -137,58
VERMIDON 500 mg 20 tablet Sandoz 2,71 ₺ 54,28 ₺ -98,36
ALJIL 20 tablet Recordati 3,24 ₺ 64,88 ₺ -87,76
TYLOL PLUS 20 tablet Nobel 3,75 ₺ 75,05 ₺ -77,59
GRIPAL 10 tablet Gripin 7,59 ₺ 75,87 ₺ -76,77
PARANOX TRIPLE 250 mg/ 250 mg/50 mg tablet (20 tablet) Opella Healthcar 3,86 ₺ 77,18 ₺ -75,46
DEXPADU 25 mg /500 mg 20 film kaplı tablet Celtis 4,39 ₺ 87,83 ₺ -64,81
PARAMIDON 500 mg 30 tablet Sandoz 2,94 ₺ 88,13 ₺ -64,51
REMIDON 20 tablet Deva 4,53 ₺ 90,67 ₺ -61,97
GRIPIN 8 kapsül Gripin 12,07 ₺ 96,57 ₺ -56,07
VERMIDON 500 mg 30 tablet Sandoz 3,34 ₺ 100,16 ₺ -52,48
PANADOL EXTRA 500 mg 24 film tablet — 4,19 ₺ 100,60 ₺ -52,04
PANADOL EXTRA 500 mg /65 mg film tablet — 4,19 ₺ 100,60 ₺ -52,04
GERALGINE-P 20 tablet Biofarma 5,30 ₺ 105,98 ₺ -46,66
GRIPIN 24 kapsül Gripin 5,15 ₺ 123,59 ₺ -29,05
PANALGINE 30 tablet Atabay 4,35 ₺ 130,44 ₺ -22,20
DEXAPHEN 25 mg /500 mg film kaplı tablet (20 tablet Berat Beran 6,53 ₺ 130,53 ₺ -22,11
ASEKET 25/500 mg 20 film tablet Berko 6,58 ₺ 131,62 ₺ -21,02
GERALGINE-K 20 tablet Biofarma 6,69 ₺ 133,89 ₺ -18,75
DOLADAMON 10 mg 20 draje MENARİNİ 7,63 ₺ 152,62 ₺ -0,02
AFEBRYL 16 efervesan tablet Galepharma Medik 9,54 ₺ 152,62 ₺ -0,02
GRIPAL 20 tablet Gripin 7,67 ₺ 153,44 ₺ +0,80
DEXPADU 50 mg /500 mg 30 film kaplı tablet Celtis 5,94 ₺ 178,31 ₺ +25,67
MULTICOLD 200/250/50 mg 20 efervesan tablet Neutec 9,37 ₺ 187,34 ₺ +34,70
PARAPLUS 200 mg/250 mg/50 mg efervesan tablet (20 tablet) Celtis 9,55 ₺ 190,97 ₺ +38,33
DEXPASS 25/300 mg efervesan tablet Neutec 9,70 ₺ 194,04 ₺ +41,40
DEXPASS 25/300 mg film kaplı tablet (20 tablet) Neutec 9,70 ₺ 194,04 ₺ +41,40
DEXPASS 50/300 mg efervesan tablet Neutec 11,94 ₺ 238,83 ₺ +86,19
DEXPASS 50/300 mg 20 film kaplı tablet Neutec 11,94 ₺ 238,83 ₺ +86,19
ATADOR 250 mg/150 mg/50 mg tablet (30 tablet) Humanis Sağlık A 20,69 ₺ 620,55 ₺ +467,91
VERMIDON PLUS 30 tablet Sandoz 20,69 ₺ 620,55 ₺ +467,91
PAROL PLUS 30 tablet Atabay 20,69 ₺ 620,55 ₺ +467,91
MINOSET PLUS 30 tablet Bayer Türk 20,69 ₺ 620,55 ₺ +467,91
MINAMOL PLUS 30 tablet Humanis Sağlık A 20,69 ₺ 620,55 ₺ +467,91
DEXPAS 50/300 mg 30 efervesan tablet Mentis — — —
NOVALDON 20 tablet Terra — — —
PAMACET 500 mg/25mg/15 mg film kaplı tablet (24 tablet) Berko — — —
DEXPASS 50/300 mg efervesan tablet Neutec — — —
PANADOL EXTRA 500 mg 24 film tablet Glaxo Smith Klin — — —
ADAFEN 30 tablet Akdeniz — — —
ALJIL 20 tablet Recordati — — —
GERALGINE-K 20 tablet Münir Şahin — — —
PARANOX PLUS 20 tablet Sanofi Sağlık Ür — — —
PIROSAL 20 tablet Saba — — —
DEXPADUO 25/300 mg 20 film kaplı tablet Celtis — — —
SETAKAF 500 mg 20 tablet Kurtsan — — —
DEXPADUO 50/300 mg 20 film kaplı tablet Celtis — — —
LORNOPAR 8/300 mg 20 efervesan tablet Celtis — — —
TERMALGINE PLUS 500 mg 20 tablet Novartis Sağlık — — —
MINOSET PLUS 20 tablet Bayer Türk — — —
DEXPAS 25/300 mg 20 efervesan tablet Neutec — — —
DEXPAS 25/300 mg 30 efervesan tablet Neutec — — —
DEXPAS 50/300 mg 20 efervesan tablet Mentis — — —
NOVALDON 30 tablet Terra — — —
DEXPASS 25/300 mg efervesan tablet Neutec — — —
EXCEDRIN 24 film tablet Novartis Sağlık — — —
PARANOX 120+15 mg 10 supozituar Sanofi Sağlık Ür — — —
DARVOLIN 500 mg 20 tablet Zentiva Sağlık Ü — — —
RECOSIDE 4 mg/500 mg 20 tablet Ali Raif — — —
DEXPADUO 25/300 mg 20 film kaplı tablet Neutec — — —
INDEXPA 75/300 mg 10 film kaplı tablet Vitalis — — —
THOMAPYRIN 20 tablet Boehringer Ingel — — —
DEXPADUO 50/300 mg 20 film kaplı tablet Neutec — — —
MEDAFEIN 20 tablet Koçak Farma — — —
DEXPAS 25/300 mg 30 efervesan tablet Mentis — — —
DEXPAS 50/300 mg 20 efervesan tablet Neutec — — —
NOPAIN PLUS 20 tablet Casel — — —
DEXPAS 50/300 mg 30 efervesan tablet Neutec — — —
PAMACET 500 mg/25mg/15 mg film kaplı tablet (40 tablet) Berko — — —
PANALGINE 300 mg 20 tablet Atabay — — —
A-FERIN HOT 10 poşet Hüsnü Arsan — — —
PARANOX COLD pediatrik 100 ml şurup Sanofi Sağlık Ür — — —
GERALGINE-P 20 tablet Münir Şahin — — —
PARANOX TRIPLE 20 tablet Sanofi Sağlık Ür — — —
GRIPALJIN 1 KASE Pharma Plant — — —
PERALJIN 20 tablet Aroma — — —
GRIPIN 4 kapsül Gripin — — —
DEXPADUO 25/500 mg 20 film KAAPLI tablet Celtis — — —
KATALJIN-P tablet (20 tablet) Acon — — —
TEMSALJIN 500 mg 20 tablet Osel — — —
DEXPADUO 50/500 mg 30 film kaplı tablet Celtis — — —
DEXPAS 25/300 mg 20 efervesan tablet Mentis — — —
MULTICOLD 200/250/50 mg 30 efervesan tablet Neutec — — —

Fiyatlar TİTCK listelerinden alınmıştır. Ambalaj boyutu farklı olan ürünlerde birim fiyat karşılaştırması daha doğrudur.

← Paranox Triple ürün sayfası Etkin madde sayfası

Uyarı: Eş değer listesi kaynak veriden alınmıştır. İlaç değişimi için eczacınıza veya hekiminize danışın; kendi başınıza marka değiştirmeyin.